H_NA v novém

Hana Schořová, externí redaktorka S. A. M., která pravidelně přispívá sloupky věnované kreativnímu procesu, vydala nový singl a k němu i klip - NOVÁ ÉRA. Jak a proč vznikl čtenářům magazínu výjimečně přibližuje sama interpretka.

A tak se tedy stalo a ona vyšla, nemluvím však o žádné osobě.  Personifikovala jsem svůj singl. Vyšla píseň “NOVÁ ERA“ a já jsem její interpretka. Vše, co tato píseň představuje je ode mne pro vás, od H_NA (Hana) pro lidi. Mám stále pocit, že vám dlužím vysvětlení. Proč „NOVÁ ERA“?

Vše okolo produkce, tvorby a samotného publikování písně mě vedlo k zamyšlení. Tvoříte z hlouby své duše a snažíte se vyjít vstříc vaší představě a představě lidí. Protože nemůžete dělat věc, o které byste sami nebyli přesvědčeni, nabízet ji lidem a chtít po nich, aby jí i oni věřili. Mám mnoho nápadů a myšlenek, které bych chtěla sdílet s ostatními. A já taky budu! Jen jsou někdy tak komplikované, že úplné jejich znění nikdy nespatří světlo světa. A já vám tak mohu předložit jen jejich zlehčenou verzi a doufat, že bude pochopena.

Na druhou stranu vám nechci nabízet nic obyčejného a všedního. Hudba a umění by měly částečně představovat vysvětlení určitých jevů, které jsou nějakým způsobem neuchopitelné v obyčejném výkladu všedního dne. A taky by měly být zábavou a odreagováním. Nechci mluvit za společnost, protože každý si udělá názor sám, ale už nějakou dobu jsem chtěla pro český národ udělat službu. Nechtěla jsem jít do války nebo zajistit světový mír (což bych moc ráda), ale chci pro vás vytvořit novou možnost. Chci vytvořit novou perspektivu na české hudební scéně. Prostě vám dát na podnose nový pohled. Zahrnout vás do nové éry, chci vás všechny v nové éře, která je progresivní, futuristická a nebojí se vyjít z řady. Můžete mě kritizovat, protože kritika má dvě strany, ta negativní by měla být konstruktivní, to potom méně bolí J.

Postavila jsem základní kámen naší pyramidy. Můžeme se dostat úplně nahoru a být top a sdílet vše spolu. Budeme vítězové na „E-ve-re-stu“! Někdo mě možná bude považovat za blázna, ale já jsem tady na světě, abych ho pořádně prožila, zažila a užila si ho. Tak neobracejte oči v sloup a radši vykročte spolu se mnou do NOVÉ ÉRY!

No a tady je ta NOVÁ ERA: https://www.youtube.com/watch?v=K9wpkf_jZJg 

Hele, klidně mi napište na instagramu: @hnasinger, … můžeme hodit light chat!