Knižní veletrh LITR se letos poprvé uskuteční na Floře

Příležitost prozkoumat krásy olomoucké flóry, exotických rostlin ve sklenících, umění a knihy, na které v knihkupectvích jen tak nenarazíte, zprostředkuje v Olomouci 9. ročník veletrhu LITR. Ten se bude letos poprvé konat v prostorách Výstaviště Flora Olomouc, a to ve dnech 22. až 24. září.

Floru obsadí přes tři desítky nakladatelů a knižních tvůrců – kromě publikací, tisků a papírenských výrobků všeho druhu uvidíte také krátké animované filmy či divadelní představení. Díky workshopům se zapojíte do praktických činností, proniknete do uměleckých postupů a odnesete si malou pozornost. Na autorských čteních se setkáte přímo s talentovanými spisovateli, skrze výstavy rozmístěné na několika místech po centru Olomouce a přímo v palmovém skleníku zažijete sílu vizuálního vyprávění a večer zakončí živá hudba, která dodá akci melodickou kulisu.

Zapište si do kalendářů sobotu 23. a neděli 24. září 2023 a přijďte za námi do pavilonu G na Výstavišti Flora Olomouc. Toto okouzlující místo připravuje půdu pro nezapomenutelné setkání tvůrčích myslí.

www.litrolomouc.cz / https://www.facebook.com/litrolomouc

Tisková zpráva: PR veletrhu LITR

Foto: archiv LITR